Branislava Polimac

11/02/2021

Priče iz kofera // Besplatno obrazovanje u Rusiji

Dodatak uz našu prvu epizodu je i prilog o tome kako možete aplicirati za obrazovanje u Rusiji. Bili smo gosti u Ruskom domu u Beogradu, gde nam je Olesja Babenko dala odgovore na sva pitanja vezana za obrazovni sistem Rusije. Ako pak nismo odgovorili na sva vaša pitanja, odgovore možete dobiti putem sajta www.ruskidom.rs ili putem telefona +381 11 2642-178.

• Razgovor vodila: Aleksandra Vesić
  • Gošća: Olesja Babenko